rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 100 000 zł 186 m2 5 914 zł/m2

Dom z potencjałem !

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966
D-88870-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966

Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
365 000 zł 65 m2 5 615 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1972
D-2140-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1972

Dom z możliwością rozbudowowy, składa się z dwóch pokoi , kuchni i łazienki . Piwnica pod całym domem , strych do zagospodarowania . Na działce...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
800 000 zł 182 m2 4 396 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 0
D-1694-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 0

Lokal użytkowy znajdujący się pośród zabudowy jednorodzinnej oraz osiedla bloków mieszkalnych. Przeznaczenie lokalu handlowo- usługowe , bank ,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
390 000 zł 150 m2 2 600 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 0
D-1926-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 0

Dom położony w spokojnej okolicy Żyrardowa, dookoła domy jednorodzinne. Doprowadzone są wszystkie media , całość do wykończenia . Garaż w bryle...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
750 000 zł 331 m2 2 266 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2005
D-1559-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2005

Przepiękny dom położony w centrum Żyrardowa, wśród zabudowy willowej. Budynek posiada ogrzewanie gazowe podłogowe, a dodatkowo jest rozprowadzona...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
649 000 zł 330 m2 1 967 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1993
D-9570-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1993

Dom w Żyrardowie, wolnostojący o powierzchni 330m2. Posiada trzy kondygnacje mieszkalne plus poddasze do zaadaptowania. Garaż w budynku plus...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
600 000 zł 218 m2 2 752 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1995
D-11449-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1995

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 148m2, na działce o powierzchni 826m2, składający się z dwóch kondygnacji. Na parterze są dwa pokoje,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
550 000 zł 226 m2 2 434 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002
D-10470-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2002

Dom w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony, piwnice na wierzchu, strych. Ogrzewanie dwusystemowe -olejowe i węglowe. W całym domu na ścianach...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
64 000 zł 45 m2 1 422 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2007
D-12048-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2007

Domek letniskowy murowany i ocieplony na działce rekreacyjnej o pow. 500 m2. Parter- kuchnia, pokój, łazienka, weranda. Piętro: salon z tarasem ok...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 380 000 zł 2 250 m2 613 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 20
  • Rok budowy: 1950
D-9720-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 20
  • Rok budowy: 1950

Nieruchomość o funkcji produkcyjnej, handlowej i magazynowej z zapleczem biurowym, o powierzchni użytkowej 2000m2, na działce o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
800 000 zł 250 m2 3 200 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007
D-11140-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007

Połowa bliźniaka, w cichej, spokojnej części Żyrardowa, na działce o powierzchni 750 m2. Budynek ocieplony, otynkowany, dach pokryty...

kontakt zobacz ofertę