rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
950 000 zł 161 m2 5 901 zł/m2

Nowoczesny bliźniak .

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88868-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
430 000 zł 160 m2 2 688 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1983
D-2641-14 | 2012-04-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1983

Do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 90m2 posadowiony na działce 960m2. Isnieje mozliwość rozbudowowy poddasza użytkowego, więc powierzchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
470 000 zł 340 m2 1 382 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1990
D-11598-5 | 2012-01-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1990

Dom 340 m2 w Żyrardowie, częściowo umeblowany, 1,5 km. od PKP. Na parterze salon z kominkiem 58 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Na piętrze 4...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
890 000 zł 313 m2 2 843 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003
D-14065-6 | 2012-01-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003

Piękna nieruchomość położona na spokojnym osiedlu w Żyrardowie. Dom posadowiony na działce o powierzchni 886 m2. Na parterze jest duży salon z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
650 000 zł 182 m2 3 564 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006
D-1848-14 | 2011-11-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006

Do sprzedania dom o pow calkowitej 182m2, zlokalizowany na obrzeżach Żyrardowa. Dobra lokalizacja - blisko do trasy szybkiegi ruchu jak i do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Żyrardów
1 500 zł 55 m2 0 zł/m2

Dom na wynajem Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:
DW-13700-6 | 2011-11-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy:

Do wynajęcia lokal w domu jednorodzinnym. Budynek przylega do ulicy. Idealne miejsce na usługi, biuro. Możliwość wykończenia według własnego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
355 000 zł 260 m2 1 365 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1997
D-1738-14 | 2011-10-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1997

Dom wolnostojący znajdujący się w spokojnej okolicy Żyrardowa, składający się z części gospodarczej ok. 150 m2 oraz mieszkalnej 150m2. Część...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 300 000 zł 265 m2 4 906 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 12
  • Rok budowy: 2001
D-9702-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 12
  • Rok budowy: 2001

Budynek biurowo- usługowy wybudowany w 2001r, położony w zabudowie przemysłowej Żyrardowa. Na parterze znajduje się 6 pomieszczeń w tym 3...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
750 000 zł 169 m2 4 438 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998
D-9651-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1998

Bardzo ładny dom w Żyrardowie, położony w spokojnym miejscu, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Na parterze jest salon z aneksem kuchennym i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
549 000 zł 300 m2 1 830 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980
D-13222-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1980

Ładny dom po generalnym remoncie. Wymieniony dach (łącznie z deskami), okna nowe drewniane energooszczędne, budynek ocieplony, tynk akrylowy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
310 000 zł 120 m2 2 583 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1950
D-8769-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1950

Dom parterowy z użytkowym poddaszem, posiada dwa osobne wejścia . Pierwsza częsć składa się z kuchni , pokoju i łazienki gdzie został...

kontakt zobacz ofertę