rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 100 000 zł 186 m2 5 914 zł/m2

Dom z potencjałem !

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966
D-88870-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1966

Dom z dobrą energią i ogromnym potencjałem. Na sprzedaż wolnostojący dom, który od progu daje poczucie przestrzeni i spokoju. To miejsce z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
390 000 zł 69 m2 5 652 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2022
D-90799-6 | 2025-02-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2022

Dom w stanie surowym idealny do własnej aranżacji Na sprzedaż dom w stanie surowym, który możesz wykończyć według własnych potrzeb i gustu....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
393 000 zł 69 m2 5 696 zł/m2

Dom z piękną działką

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2022
D-90253-6 | 2024-10-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2022

Dom w stanie surowym do wykończenia. Dom posiada dwie sypialnie, salon połączony z kuchnią, na poddaszu może powstać dodatkowa sypialnia. ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
794 999 zł 210 m2 3 786 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1965
D-89545-6 | 2024-03-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1965

Oferta Sprzedaży Przestronnego Domu w Żyrardowie Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży uroczego domu, który został...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 250 000 zł 156 m2 8 013 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006
D-89246-6 | 2023-12-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006

Opis Dom w ścisłym centrum Żyrardowa, położony w spokojnej okolicy, w bardzo dobrej lokalizacji. Przystanek autobusowy 1 min, dworzec kolejowy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
840 000 zł 210 m2 4 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1965
D-89264-6 | 2023-12-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1965

Dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania o powierzchni mieszkalnej ok. 140 m2 Nieruchomość może pełnić funkcję domu dwurodzinnego. Dom...

kontakt zobacz ofertę