rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
1 799 000 zł 198 m2 9 086 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-90564-12 | 2025-12-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

DOM W USTRONNYM MIEJSCU DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH SPOKOJU OD ZGIEŁKU MIEJSKIEGO. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Otrębusy
800 000 zł 300 m2 2 667 zł/m2

Dom na sprzedaż Otrębusy

Otrębusy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1992
D-477-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1992

Dom zbudowany i wykończony z materiałów doskonałej jakości . Na podłogach parkiet . Schody na piętro dębowe. Wykonane gładzie gipsowe....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pęcice
1 450 000 zł 318 m2 4 560 zł/m2

Dom na sprzedaż Pęcice

Pęcice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-826-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Osiedle typu rezydencjonlnego w pięknej zielonej okolicy . 16 km od centrum Warszawy. Przestronny , jasny dom wolnostojacy położony wśród...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pęcice
1 500 000 zł 400 m2 3 750 zł/m2

Dom na sprzedaż Pęcice

Pęcice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-825-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

Komfortowe osiedle domów jednorodzinnych w malowniczej miejscowości położonej zaledwie 16 km od centrum Warszawy. Osiedle harmonijnie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pęcice
2 200 000 zł 420 m2 5 238 zł/m2

Dom na sprzedaż Pęcice

Pęcice, mazowieckie

  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 2002
D-4532-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 2002

Dom w stylu dworkowym z poddaszem użytkowym, przy asfaltowej drodze lokalnej. Dom otoczony pięknym ogrodem,, do budynku dobudowany garaż na dwa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Raszyn
750 000 zł 150 m2 5 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Raszyn

Raszyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1997
D-808-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1997

dom o pow. 150 m i 4 pokojach posadowiony przy 1 z głównych ulic Raszyna -Rybie , co oznacza, że budynek można przeznaczyć na budynek biurowy. ,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Komorów
1 300 000 zł 360 m2 3 611 zł/m2

Dom na sprzedaż Komorów

Komorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1996
D-5502-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1996

Duży , ładny dom w atrakcyjnym położeniu Komorowa w odległości ok. 1 km od WKD. Dom podpiwniczony i tu znajduje się ok. 88 m2 pomieszczeń...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Michałowice
1 550 000 zł 450 m2 3 444 zł/m2

Dom na sprzedaż Michałowice

Michałowice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1996
D-4305-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 1996

Jedna część bliżniaka na działce 874m2, wokół zieleń, dzrzewka owocowe. W budynku możliwość podzielenia na 3 lub 4 mieszkania samodzielne. Nad...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Piastów
1 200 000 zł 214 m2 5 608 zł/m2

Dom na sprzedaż Piastów

Piastów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-813-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

Lokal handlowo - usługowy składający się z sali dla konsumentów z wydzielonym ladą barową bufetem, pomieszczeń kuchennych, pomieszczenia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Strzeniówka
1 550 000 zł 265 m2 5 849 zł/m2

Dom na sprzedaż Strzeniówka

Strzeniówka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-8932-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Dom z klimatem usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce w Strzeniówce. Dom parterowy z poddaszem z dwustanowiskowym garażem.Nieruchomość ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Otrębusy
529 000 zł 165 m2 3 206 zł/m2

Dom na sprzedaż Otrębusy

Otrębusy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-5054-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

Pół bliźniaka w stanie surowym zamkniętym. Na parterze położone tynki natomiast poddasze to otwarta przestrzeń do kompozycji przyszłego...

kontakt zobacz ofertę