rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
1 050 000 zł 199 m2 5 276 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2016
D-90001-12 | 2025-04-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2016

Szukasz wyciszenia? Domu w beztroskiej okolicy gdzie czas płynie wolniej? Mamy ofertę IDEALNĄ DLA CIEBIE Uroczy dom na dużej działce w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
420 000 zł 60 m2 7 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 0
D-8630-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 0

Domek 60 m do remontu. Wchodzimy do przedpokoju który liczy 10. 11 m, po lewej stronie jest pokój 22 i 23 m, kuchnia 5,58. Na działce znajduje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
490 000 zł 160 m2 3 063 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1975
D-8708-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1975

Dom piętrowy ( może być na dwie rodziny- możliwość osobnego wejścia) o pow. 160m2. Okna nowe plastiki, kaloryfery nowe. Parter- kuchnia ok 15m2 (...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Bramki
1 850 000 zł 170 m2 10 882 zł/m2

Dom na sprzedaż Bramki

Bramki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1950
D-10708-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1950

Doskonała lokalizacja do prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej. Nieruchomość jest położona przy trasie Warszawa - Poznań. Całość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żabia Wola
790 000 zł 222 m2 3 559 zł/m2

Dom na sprzedaż Żabia Wola

Żabia Wola, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2007
D-1853-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2007

Piękny dom z charakterystycznym bawolim okiem (projekt Aria 2). Na dole duży wiatrołap z wnęką na szafę, salon (panele) +hall (gres) 47m, kuchnia...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Siestrzeń
1 050 000 zł 400 m2 2 625 zł/m2

Dom na sprzedaż Siestrzeń

Siestrzeń, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2009
D-7351-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2009

Zapraszam na prezentację domu wolnostojącego w miejscowości Siestrzeń w gminie Żabia Wola. Dom o powierzchni użytkowej 240 m2 znajduje się w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zalesie
1 290 000 zł 330 m2 3 909 zł/m2

Dom na sprzedaż Zalesie

Zalesie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005
D-936-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005

Przestronny dom położony wśród lasów i nielicznej zabudowy jednorodzinnej.Na parterze znajduje się kuchnia z aneksem jadalnym,salon,pokój z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sade Budy
550 000 zł 209 m2 2 632 zł/m2

Dom na sprzedaż Sade Budy

Sade Budy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1983
D-8207-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1983

Połowa bliźniaka z lat 80, z dwoma niezależnymi wejściami i osobną klatką schodową, tak iż może w nim zamieszkać rodzina np....

kontakt zobacz ofertę