rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Zalesie
880 000 zł 95 m2 9 263 zł/m2

Dom parterowy 95m2 w Zalesiu.

Zalesie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2026
D-88834-5 | 2026-05-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2026

Na sprzedaż lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym w standardzie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej części Zalesia (gm. Żabia...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Zalesie
109 000 zł 46 m2 2 370 zł/m2

Dom na sprzedaż Zalesie

Zalesie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1988
D-79255-13 | 2019-03-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1988

Domek letniskowy w Zalesiu (gm. Stanisławów) na pięknej działce o powierzchni 1500m2. Głównym atutem tej nieruchomości jest przepiękna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zalesie
290 000 zł 150 m2 1 933 zł/m2

Dom na sprzedaż Zalesie

Zalesie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010
D-79194-13 | 2019-03-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010

Drewniany dom, ładnie zagospodarowana działka, dostęp do rzeczki "Czarna"! Zapraszam Was do Zalesia w gminie Stanisławów i proponuję bardzo ładny...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zalesie
499 000 zł 200 m2 2 495 zł/m2

Dom na sprzedaż Zalesie

Zalesie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2000
D-79032-13 | 2019-02-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2000

ŁADNY, FUNKCJONALNY ZADBANY DOM !!! Dom o powierzchni całkowitej 200 m2 na działce 2098 m2 z bezpośrednim wjazdem z drogi gminnej. Działka z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zalesie
290 000 zł 150 m2 1 933 zł/m2

Dom na sprzedaż Zalesie

Zalesie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010
D-77914-13 | 2018-09-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2010

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zalesie
258 000 zł 63 m2 4 095 zł/m2

Dom na sprzedaż Zalesie

Zalesie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014
D-77512-13 | 2018-07-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014

DOMEK CAŁOROCZNY, DUŻA DZIAŁKA Z PIĘKNYMI DRZEWAMI, RZECZKA CZARNA.... Zapraszam do gminy Stanisławów i proponuję Wam drewniany domek pobudowany...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zalesie
499 000 zł 200 m2 2 495 zł/m2

Dom na sprzedaż Zalesie

Zalesie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2000
D-72963-0 | 2018-05-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2000

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zalesie
258 000 zł 63 m2 4 095 zł/m2

Dom na sprzedaż Zalesie

Zalesie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014
D-59704-0 | 2018-01-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Zalesie
278 000 zł 63 m2 4 413 zł/m2

Dom na sprzedaż Zalesie

Zalesie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014
D-47338-0 | 2017-08-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014

Proponuję Wam całoroczny domek drewniany w bliźniaczej zabudowie, pobudowany na działce 3736 m2. Domek posiada dwa niezależne wejścia, a w skład...

kontakt zobacz ofertę

Total item: 21 - 30 of 46