rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Wężyk
549 000 zł 260 m2 2 112 zł/m2

Dom na sprzedaż Wężyk

Wężyk, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-50464-0 | 2017-09-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Przestronny, nowoczesny dom w cichej okolicy. Pow. użytkowa 164 m2 oraz garażem wolnostojącym dwustanowiskowym 39 m2 położony na działce...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wężyk
549 000 zł 264 m2 2 080 zł/m2

Dom na sprzedaż Wężyk

Wężyk, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-40658-0 | 2017-04-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wężyk
450 000 zł 200 m2 2 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Wężyk

Wężyk, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012
D-17440-6 | 2014-04-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012

Dom drewniany w stylu góralskim wykonany z bala . Na parterze znajduje się salon, z którego jest wyjście na taras, kuchnia, pokój (gabinet) ,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wężyk
550 000 zł 155 m2 3 548 zł/m2

Dom na sprzedaż Wężyk

Wężyk, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008
D-14592-5 | 2012-08-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2008

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 130 m2 z garażem w bryle budynku posadowiony na kształtnej, ładnie zagospodarowanej działce 1500...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wężyk
579 000 zł 265 m2 2 187 zł/m2

Dom na sprzedaż Wężyk

Wężyk, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-13114-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Niebywała okazja dla osób ceniących ciszę, spokój oraz miłe sąsiedztwo. Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Wężyk, oddalona zaledwie o 11 km...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wężyk
400 000 zł 120 m2 3 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Wężyk

Wężyk, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006
D-9361-6 | 2011-10-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2006

Bardzo ładny i gustownie urządzony dom położony na pięknej działce o pow. 3450 m2 na której jest boisko do siatkówki i wpaniałe miejsce do...

kontakt zobacz ofertę

Total item: 11 - 16 of 16