rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Płochocin
750 000 zł 118 m2 6 356 zł/m2

Dom na sprzedaż Płochocin

Płochocin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-77645-4 | 2018-09-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

Bardzo ŁADNY, FUNKCJONALNY I EKONOMICZNY DOM w Wolicy, BLISKO STACJI PKP Płochocin. Dom "budowany dla siebie" z pustaka ceramicznego max,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Stare Babice
1 100 000 zł 140 m2 7 857 zł/m2

Dom na sprzedaż Stare Babice

Stare Babice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014
D-78062-5 | 2018-09-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014

Zamieszkaj przy Puszczy Kampinoskiej ! Luksusowy segment narożny w Starych Babicach o powierzchni 140 m2 urządzony w bardzo nowoczesnym stylu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Duchnice
1 199 000 zł 190 m2 6 311 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnice

Duchnice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2012
D-78426-6 | 2018-09-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2012

Nowoczesny i funkcjonalny dom według indywidualnego projektu. Zbudowany z wielką starannością i dbałością o każdy szczegół. Duże,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
398 000 zł 150 m2 2 653 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1951
D-78412-6 | 2018-09-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1951

Dom parterowy z użytkowym poddaszem w dzielnicy domów jednorodzinnych. Parter: wiatrołap, hall, widna kochania, pokój który można przekształcić...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
398 000 zł 150 m2 2 653 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1951
D-78231-6 | 2018-09-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1951

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Bieniewice
429 000 zł 105 m2 4 086 zł/m2

Dom na sprzedaż Bieniewice

Bieniewice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019
D-78217-6 | 2018-09-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019

Segment z dużą działką w cenie mieszkania! Nieruchomość o powierzchni 105 m2 na działce 500 m2, na której można zagospodarować ogród bądź...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Bieniewice
485 000 zł 144 m2 3 368 zł/m2

Dom na sprzedaż Bieniewice

Bieniewice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018
D-78177-6 | 2018-09-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2018

Do sprzedania bliźniak o powierzchni 144 m2 położony pomiędzy Błoniem a Grodziskiem Mazowieckim. Dom w stanie deweloperskim o podwyższonym...

kontakt zobacz ofertę