rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Stare Babice
1 890 000 zł 285 m2 6 632 zł/m2

Dom na sprzedaż Stare Babice

Stare Babice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1994
D-86507-4 | 2026-03-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1994

Wyjątkowa rezydencja w Klaudynie przestrzeń, funkcjonalność i spokój Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 285 m z dodatkowym garażem 45...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
499 000 zł 64 m2 7 797 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2018
D-80282-5 | 2019-09-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2018

Sprzedam mieszkanie bez czynszowe w segmencie z 2018 roku o pow.64m2 w pełni umeblowane. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na taras,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Święcice
499 000 zł 163 m2 3 061 zł/m2

Dom na sprzedaż Święcice

Święcice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016
D-80174-5 | 2019-08-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 163 m2 w stanie developerskim. Nieruchomość składa się z salonu, garażu, łazienki,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Błonie
719 000 zł 164 m2 4 384 zł/m2

Dom na sprzedaż Błonie

Błonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-80774-6 | 2019-08-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

Przedstawiam do sprzedaży - Zapraszam na Prezentację domu o powierzchni ok. 164m2 - dom wykonany z najlepszej jakości materiałów, wykończony w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Płochocin
530 000 zł 125 m2 4 240 zł/m2

Dom Ładny Przestronny ok. 125m

Płochocin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1970
D-80646-6 | 2019-08-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1970

Przedstawiam na Prezentację - Zapraszam na Prezentację Domu wolnostojącego o powierzchni ok. 125m2, usytuowanego na pięknej działce ze...

kontakt zobacz ofertę