rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Warszawa Włochy
1 300 000 zł 129 m2 10 078 zł/m2

DOM Z POTENCJAŁEM !!!

Włochy, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1960
D-86055-4 | 2025-10-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1960

Dom z dużą działką budowlano-usługową 1090 m Włochy, Warszawa Idealny pod inwestycję lub dla rodziny! Na sprzedaż nieruchomość położona w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
639 000 zł 212 m2 3 014 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012
D-11994-12 | 2012-07-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2012

Dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 180m2 na działce o powierzchni 210m2. Nowoczesna architektura, duże...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
1 200 000 zł 297 m2 4 040 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1989
D-12035-12 | 2012-07-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1989

RADOŚĆ dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 297m2 na działce 860m2 położony w Radości w doskonałej lokalizacji. Budyenk w dobrym stanie technicznym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
649 000 zł 254 m2 2 555 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 2008
D-12012-12 | 2012-07-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy: 2008

Dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, położony w cichym, kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych wybudowanych w angielskim stylu...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Warszawa Wawer
649 000 zł 224 m2 2 897 zł/m2

Dom na sprzedaż Warszawa Wawer

Wawer, Warszawa, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-5509-12 | 2012-07-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

kontakt zobacz ofertę