rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
1 490 000 zł 250 m2 5 960 zł/m2

Parkowa część Milanówka !

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1914
D-88856-5 | 2026-04-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 1914

Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość tj działka w północnej części miasta zabudowana dwoma budynkami z 1914 r. Teren na którym znajduje się...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Milanówek
1 950 000 zł 250 m2 7 800 zł/m2

Willa Zosieńka

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1928
D-88959-5 | 2026-05-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1928

Zabytkowa willa w której rozpoczęto prace remontowe i modernizacyjne. Trzy kondygnacje oraz piwnica pod całym budynkiem wykorzystane na zaplecze...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 200 000 zł 199 m2 6 030 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1960
D-84499-6 | 2020-02-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1960

Zapraszam na prezentację- bardzo ładnego domu wolnostojącego o powierzchni ok. 199m2, usytuowanego w ładnej części Milanówka. Dom ma następujący...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 299 000 zł 247 m2 5 259 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-84501-6 | 2020-02-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

Na sprzedaż piękny dom powierzchni ok. 247m2, usytuowany w bardzo ładnym rejonie Milanówka. Dom przestronny, komfortowy i klimatyczny,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 250 000 zł 240 m2 5 208 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1948
D-81180-5 | 2020-02-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1948

Dom z lat 50 - tych w północnej parkowej części Milanówka ! Budynek o powierzchni użytkowej 160 m2 wybudowany na pięknej działce 2670...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
670 000 zł 247 m2 2 713 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1985
D-81183-5 | 2020-02-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1985

Dom w północnej części Milanówka. Budynek wolno stojący z lat 80-tych, po generalnym remoncie, położony na ładnie zagospodarowanej działce o...

kontakt zobacz ofertę