rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Osowiec
1 152 600 zł 156 m2 7 388 zł/m2

Osowiec- Bliźniak 156m2

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2026
D-92755-6 | 2026-04-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2026

Osowiec - dom bliźniak o powierzchni 156m z działką 550m Rozkład pomieszczeń Parter 1.Wiatrołap 6,73m 2. Pokój 11,82m 3. Pokój dzienny z...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Osowiec
1 150 000 zł 131 m2 8 779 zł/m2

WYGODNY DOM TUŻ POD LASEM !!!

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-86940-4 | 2026-05-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna połowa bliźniaka o powierzchni 130 m, usytuowana w cichej i zielonej okolicy w pobliżu Grodziska Mazowieckiego. Inwestycja...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żabia Wola
395 000 zł 152 m2 2 599 zł/m2

Dom na sprzedaż Żabia Wola

Żabia Wola, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002
D-13884-5 | 2012-04-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2002

Dom wolnostojący usytuowany w Żabiej Woli o powierzchni użytkowej 85,41 m2 na działce o powierzchni 1466m2. Jest to parter wraz z poddaszem...

kontakt zobacz ofertę