rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Zalesie
880 000 zł 95 m2 9 263 zł/m2

Dom parterowy 95m2 w Zalesiu.

Zalesie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2026
D-88834-5 | 2026-05-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2026

Na sprzedaż lokal w domu jednorodzinnym dwulokalowym w standardzie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej części Zalesia (gm. Żabia...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Tłuste
985 000 zł 179 m2 5 503 zł/m2

Dom wielorodzinny

Tłuste, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005
D-89415-6 | 2024-01-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2005

Przedstawiam Państwu przestronny dom o doskonałej lokalizacji w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Ta urokliwa nieruchomość jest idealna dla tych,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
1 549 000 zł 600 m2 2 582 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 15
  • Rok budowy: 1986
D-15749-6 | 2013-01-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 15
  • Rok budowy: 1986

Do sprzedania rezydencja położona w bliskim sąsiedztwie oś. Czarny Las koło Grodziska Mazowieckiego. Bardzo dobry dojazd z Warszawy (ok. 30 minut...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sade Budy
1 000 000 zł 229 m2 4 367 zł/m2

Dom na sprzedaż Sade Budy

Sade Budy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007
D-15297-5 | 2013-01-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007

Do sprzedania dom wolnostojący, wykończony, w miejscowości Sade Budy, o pow. 229m2, posadowiony na zagospodarowanej, częściowo zadrzewionej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Opypy
599 000 zł 180 m2 3 328 zł/m2

Dom na sprzedaż Opypy

Opypy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010
D-15035-6 | 2013-01-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010

Dom o powierzchni całkowitej 180 m2 i użytkowej 160 m2 pod Warszawą w miejscowości Opypy. Cena nieruchomości obejmuje stan wykończony (prace...

kontakt zobacz ofertę