rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Chrzanów Mały
1 399 000 zł 165 m2 8 479 zł/m2

Solidnie wykonany

Chrzanów Mały, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-89018-5 | 2026-05-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, z garażami połączonymi wspólną ścianą. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165 m2 położony...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
490 000 zł 150 m2 3 267 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016
D-26651-0 | 2016-06-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016

Do sprzedania dom wolnostojący, jednorodzinny na osiedlu Książenice w otoczeniu nowego budownictwa, nieopodal tereny leśne. Ciekawie i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
480 000 zł 90 m2 5 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012
D-26888-0 | 2016-06-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012

Czteroletni dom na zadbanej działce o powierzchni 460m2. Dom jest dwukondygnacyjny.Na parterze znajduje się salon 24m2, z którego wychodzi się do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Władysławów
299 000 zł 110 m2 2 718 zł/m2

Dom na sprzedaż Władysławów

Władysławów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002
D-26403-0 | 2016-06-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2002

Murowany dom letniskowy o pow. 110m2 położony na działce 1400m2 we Władysławowie. Na parterze znajduje się salon z kominkiem z wyjściem na taras,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
459 000 zł 143 m2 3 215 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-21747-0 | 2016-06-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

Atrakcyjna nieruchomość położona na malowniczym osiedlu w Książenicach gdzie w niewielkiej odległości znajdują się sklepy, przedszkola,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żelechów
680 000 zł 520 m2 1 308 zł/m2

Dom na sprzedaż Żelechów

Żelechów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2004
D-26806-0 | 2016-06-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2004

Piękne widoki, las, cisza , spokój i pełen relaks w bardzo ładnie zagospodarowanym ogrodzie, oryginalnie zaprojektowane i wykończone wnętrza -...

kontakt zobacz ofertę