rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
1 100 000 zł 187 m2 5 873 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956
D-85745-5 | 2024-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956

Do sprzedania połowa bliźniaka w Milanówku! Nieruchomość w dobrej lokalizacji 200 metrów od WKD Kazimierówka, Działka 1047 m2, budynek z 1956...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Opypy
2 100 000 zł 235 m2 8 936 zł/m2

Kameralny dwurodzinny dom!

Opypy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007
D-89015-5 | 2026-05-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007

Dom zlokalizowany blisko Grodziska Mazowieckiego w miejscowości Opypy na kameralnym osiedlu Na polanie. Wybudowany w technologii tradycyjnej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Budy Zosine
250 000 zł 100 m2 2 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Budy Zosine

Budy Zosine, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
D-28812-0 | 2016-08-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Działka siedliskowa o powierzchni 8036m2 z zabudowaniami tj. : budynek mieszkalny, stodoła, obora. Nieruchomość jest położona w miejscowości...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Podkowa Leśna
4 000 000 zł 420 m2 9 524 zł/m2

Dom na sprzedaż Podkowa Leśna

Podkowa Leśna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2001
D-19295-6 | 2016-08-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2001

LUKSUSOWA WILLA POŁOŻONA W NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWEJ CZĘŚCI PODKOWY LEŚNEJ Luksusowy dom wolnostojący w samym sercu Podkowy Leśnej, o powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
490 000 zł 150 m2 3 267 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016
D-19272-6 | 2016-08-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016

Do sprzedania dom wolnostojący w Książenicach o powierzchni użytkowej 150m2 plus garaż. Na piętrze pomieszczenia bez skosów. Nieruchomość jest...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żelechów
340 000 zł 133 m2 2 556 zł/m2

Dom na sprzedaż Żelechów

Żelechów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2003
D-28145-0 | 2016-08-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2003

Urokliwy dom na starannie zagospodarowanej działce na obrzeżach Żelechowa. Dom wolnostojący z garażem w bryle budynku. Na parterze salon z...

kontakt zobacz ofertę