rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Jaktorów
1 360 000 zł 149 m2 9 158 zł/m2

Nowoczesny dom parterowy

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-92695-6 | 2026-04-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy z zadaszonym tarasem oraz możliwością adaptacji poddasza. Nieruchomość w trakcie budowy, położona w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
465 000 zł 80 m2 5 813 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015
D-36866-0 | 2017-02-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2015

Do sprzedania dom parterowy o pow. 80m2 , usytuowany na działce o pow.1000m2 w sąsiedztwie lasów. Dom składa się z salonu o pow. 24,67 m2 z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Szczęsne
1 550 000 zł 316 m2 4 905 zł/m2

Dom na sprzedaż Szczęsne

Szczęsne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-25281-0 | 2017-02-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

Do sprzedania piękna nieruchomość wybudowana w 2008r na działce 1980m2 położona zaledwie 3km od Grodziska Maz. Dom jest niezwykle elegancki , a...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
495 000 zł 132 m2 3 750 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016
D-33781-0 | 2017-02-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2016

Prezentowana inwestycja jest budynek o powierzchni użytkowej 132m2 w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym i wbudowanym jednostanowiskowym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
200 000 zł 47 m2 4 255 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950
D-8038-5 | 2017-02-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950

Połowa domu do remontu położonego w północnej części Milanówka na zagospodarowanej i słonecznej działce (własność w udziale po 1/2). Niezależne, z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kady
429 000 zł 140 m2 3 064 zł/m2

Dom na sprzedaż Kady

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-19577-5 | 2017-02-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Do sprzedania segment narożny w stanie developerskim z piecem oraz grzejnikami o powierzchni użytkowej 140 m2 plus 20 m2 garaż. Dom składa się...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kady
399 000 zł 140 m2 2 850 zł/m2

Dom na sprzedaż Kady

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-19575-5 | 2017-02-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Do sprzedania segment środkowy w stanie developerskim z piecem oraz grzejnikami o powierzchni użytkowej 140 m2 plus 20 m2 garaż. Dom składa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kady
399 000 zł 140 m2 2 850 zł/m2

Dom na sprzedaż Kady

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-19579-5 | 2017-02-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kady
429 000 zł 140 m2 3 064 zł/m2

Dom na sprzedaż Kady

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-36187-0 | 2017-01-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

kontakt zobacz ofertę