rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Budy Zosine
1 599 000 zł 165 m2 9 691 zł/m2

Dom na sprzedaż Budy Zosine

Budy Zosine, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-86625-4 | 2026-03-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom wolnostojący w zielonej okolicy Jaktorowa Przestronny dom jednorodzinny w trakcie budowy, zaprojektowany z myślą o wygodnym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
600 000 zł 230 m2 2 609 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-15905-5 | 2017-04-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Dom w Jaktorowie o pow. 230m2. Na dole znajduje się: -salon z wyjściem na taras -kuchnia z możliwośćia wydzielenia części...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
590 000 zł 120 m2 4 917 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1950
D-38160-0 | 2017-04-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1950

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 120 m2 na działce 1831 m2. Budynek składa się z pokoju z aneksem kuchennym, 2...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Janinów
645 000 zł 163 m2 3 957 zł/m2

Dom na sprzedaż Janinów

Janinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-40652-0 | 2017-04-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Do sprzedania dom jednorodzinny , położony w spokojnej, zielonej i cichej okolicy w Janinowie koło Grodziska Mazowieckiego. Parter: przestronny...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Międzyborów
300 000 zł 65 m2 4 615 zł/m2

Dom na sprzedaż Międzyborów

Międzyborów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960
D-39897-0 | 2017-03-30 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1960

Do sprzedania dom wolnostojący do generalnego remontu położony w centrum Międzyborowa . Prąd w budynku, wszystkie pozostałe media miejskie w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
545 000 zł 210 m2 2 595 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1978
D-27267-0 | 2017-03-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1978

Dom w Jaktorowie, wolnostojący, o powierzchni użytkowej 210 m2 . Działka 2200m2 (29x76), pięknie zagospodarowana, z dużą ilością zieleni oraz z...

kontakt zobacz ofertę