rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
1 100 000 zł 187 m2 5 873 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956
D-85745-5 | 2024-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956

Do sprzedania połowa bliźniaka w Milanówku! Nieruchomość w dobrej lokalizacji 200 metrów od WKD Kazimierówka, Działka 1047 m2, budynek z 1956...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Henryszew
1 900 000 zł 680 m2 2 794 zł/m2

Lokal idealny pod inwestycję

Henryszew, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 11
  • Rok budowy: 2000
D-92461-6 | 2026-03-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 11
  • Rok budowy: 2000

Na sprzedaż nowoczesny i wszechstronny obiekt usługowo-handlowy, doskonale przystosowany do prowadzenia różnorodnych form działalności: handlowej,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żaby
799 000 zł 249 m2 3 209 zł/m2

Dom na sprzedaż Żaby

Żaby, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-51146-0 | 2017-09-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Dom szyty na miarę, na całe życie. Skandynawski minimalizm w formie, bryle i wnętrzu w podwarszawskiej wsi otoczonej zielenią....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
549 000 zł 148 m2 3 709 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-51137-0 | 2017-09-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

BLIŻNIAKI W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI ! Domy-bliźniaki stanowią rozwiązanie pośrednie pomiędzy domem wolno stojącym, a zabudową szeregową....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Szczęsne
398 000 zł 150 m2 2 653 zł/m2

Dom na sprzedaż Szczęsne

Szczęsne, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:
D-51117-0 | 2017-09-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy:

!!! DOM W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI !!! Nieruchomość w bardzo dobrej cenie znajdująca się w bliskiej okolicy centrum miasta. W pobliżu znajdziemy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Słubica A
620 000 zł 160 m2 3 875 zł/m2

Dom na sprzedaż Słubica A

Słubica A, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-51122-0 | 2017-09-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

!!! DOM 160M2 W DOBREJ CENIE !!! Na sprzedaż dom idealny dla dużej rodziny położony w atrakcyjnej lokalizacji - 1km od trasy S8! Wbrew tak...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Janinów
640 000 zł 163 m2 3 926 zł/m2

Dom na sprzedaż Janinów

Janinów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-51111-0 | 2017-09-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Idealne miejsce do zamieszkania, jeżeli szukasz odpoczynku . Cisza, spokój, zieleń, mili sąsiedzi. Nowy dom, położony na dużej, leśnej działce...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
515 000 zł 140 m2 3 679 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-51027-0 | 2017-09-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

Dom w zabudowie bliźniaczej na terenie nowego osiedla mieszkaniowego z pełną infrastrukturą. Nieruchomość o wysokiej jakości wykonania i użytych...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
515 000 zł 140 m2 3 679 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017
D-51029-0 | 2017-09-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2017

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
660 000 zł 200 m2 3 300 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016
D-51019-0 | 2017-09-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2016

Ostatnie dwa lokale!!!!!!! Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie dwulokalowej. Nieruchomość budowana w technologii tradycyjnej z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Słubica A
700 000 zł 160 m2 4 375 zł/m2

Dom na sprzedaż Słubica A

Słubica A, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009
D-51005-0 | 2017-09-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2009

!!! KOMFORTOWY DOM DLA RODZINY ŚWIETNA LOKALIZACJA !!! Funkcjonalny dom jednorodzinny, położony zaledwie 1km od trasy S8! Posadowiony na...

kontakt zobacz ofertę