rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Chrzanów Mały
1 399 000 zł 165 m2 8 479 zł/m2

Solidnie wykonany

Chrzanów Mały, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-89018-5 | 2026-05-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, z garażami połączonymi wspólną ścianą. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165 m2 położony...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Marynin
1 050 000 zł 168 m2 6 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Marynin

Marynin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012
D-53899-0 | 2017-11-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012

Parterowy dom w Maryninie o powierzchni 168 m2 ! Nowoczesny i funkcjonalny budynek o pow. użytkowej 130 m2, położony na pięknie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
370 000 zł 50 m2 7 400 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970
D-53782-0 | 2017-11-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970

Do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 50m2 po remoncie, do wprowadzenia. 2 pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. Działka 600m2,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
589 000 zł 350 m2 1 683 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1992
D-53775-0 | 2017-11-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1992

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 350 m2 na działce 1300 m2, gotowy do zamieszkania. Na parterze duża przestrzeń: - kuchnia (ok. 13...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Budy-Grzybek
970 000 zł 150 m2 6 467 zł/m2

Dom na sprzedaż Budy-Grzybek

Budy-Grzybek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010
D-53714-0 | 2017-10-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010

OKAZJA - ATRAKCYJNY DOM 150M2 !!! Przytulna nieruchomość usytuowana na przestronnej działce 2010m2 z zaprojektowanym, wypielęgnowanym ogrodem...

kontakt zobacz ofertę