rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
2 350 000 zł 372 m2 6 317 zł/m2

Willa w sercu MIlanówka !

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905
D-88951-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905

Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Chrzanów Mały
1 399 000 zł 165 m2 8 479 zł/m2

Solidnie wykonany

Chrzanów Mały, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-89018-5 | 2026-05-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, z garażami połączonymi wspólną ścianą. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165 m2 położony...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
650 000 zł 168 m2 3 869 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-56460-0 | 2017-12-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

Nieruchomość do zamieszkania z dala od miejskiego zgiełku Dom o powierzchni 168,0 m2, parterowy z poddaszem użytkowym. Parter to salon z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
1 140 000 zł 300 m2 3 800 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2008
D-56456-0 | 2017-12-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2008

Duża i elegancka nieruchomość komfortowo wykończona z całym wyposażeniem. Dom znajduje się bardzo spokojnej okolicy w otoczeniu lasów...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
599 000 zł 180 m2 3 328 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007
D-56420-0 | 2017-12-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007

Dom o powierzchni ok. 180 m2, z poddaszem użytkowym, oraz garażem. Atutem nieruchomości jest bardzo dobre połączenie komunikacyjne z Warszawą...

kontakt zobacz ofertę