rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Międzyborów
1 520 000 zł 110 m2 13 818 zł/m2

Dom 110m2 Międzyborów

Międzyborów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006
D-90825-6 | 2026-04-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006

Do zakupu dom wolnostojący o powierzchni ok. 110 m, położony na przestronnej działce o powierzchni ok. 1335 m Międzyborowie. Parter domu tworzy...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
545 003 zł 77 m2 7 078 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy:
D-71867-0 | 2018-05-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy:

Doskonała lokalizacja dla osób lubiących ciszę i spokój. Nieruchomość w północnej części Milanówka. Okolica nowo powstającej zabudowy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
460 000 zł 100 m2 4 600 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
D-71851-0 | 2018-05-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Przestronny dom w Jaktorowie posadowiony na 1545 m działce! Parterowy dom z możliwością zagospodarowania poddasza. Rozkład pomieszczeń:...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Musuły
9 000 000 zł 1 350 m2 6 667 zł/m2

Dom na sprzedaż Musuły

Musuły, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2000
D-71715-0 | 2018-05-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2000

Siedlisko o charakterze dworkowym około 7km od Grodziska Maz. i około 3 km od trasy katowickiej. Teren siedliska jest bardzo ładnie ukształtowany,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Opypy
769 000 zł 172 m2 4 471 zł/m2

Dom na sprzedaż Opypy

Opypy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012
D-70475-0 | 2018-05-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012

Do sprzedaży dom parterowy położony w uroczym i zielonym miejscu. Nieruchomość dla ludzi ceniących sobie spokój i ciszę. Kontakt z naturą ,a...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
790 000 zł 147 m2 5 389 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010
D-71619-0 | 2018-05-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010

Dom parterowy z użytkowym poddaszem Rozkład pomieszczeń: Parter: wiatrołap, holl, kotłownia z wyjściem do garażu. gabinet, salon z wyjęciem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
980 000 zł 240 m2 4 083 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2013
D-71491-0 | 2018-05-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2013

Nowoczesna willa w Milanówku budowana "dla siebie" i położona w sąsiedztwie Podkowy Leśnej. Miasto Ogród - Podwarszawski Milanówek w...

kontakt zobacz ofertę