rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Zapole
1 150 000 zł 160 m2 7 188 zł/m2

Dom w zielonym zaciszu!

Zapole, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90850-6 | 2025-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesny bliźniak w stanie developerskim Zapole, gm. Żabia Wola. Powierzchnia domu: 160 m Powierzchnia działki: 750 m Planowane oddanie...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Opypy
2 100 000 zł 235 m2 8 936 zł/m2

Kameralny dwurodzinny dom!

Opypy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007
D-89015-5 | 2026-05-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007

Dom zlokalizowany blisko Grodziska Mazowieckiego w miejscowości Opypy na kameralnym osiedlu Na polanie. Wybudowany w technologii tradycyjnej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Radonie
740 000 zł 193 m2 3 834 zł/m2

Dom na sprzedaż Radonie

Radonie, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007
D-79797-5 | 2019-05-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2007

Dom parterowy położony wśród zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej w otoczeniu terenów zielonych i leśnych. Wybudowany w technologii murowanej z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
850 000 zł 175 m2 4 857 zł/m2

Przestronny Dom ok 175m2

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2004
D-80050-6 | 2019-05-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2004

Nieruchomość położona w willowej części Książenic Dom parterowy z użytkowym poddaszem Parter: wiatrołap, holl, widna, umeblowana oraz...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Siestrzeń
850 000 zł 235 m2 3 617 zł/m2

Dom na sprzedaż Siestrzeń

Siestrzeń, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006
D-80049-6 | 2019-05-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2006

Dom otoczony lasem sosnowo brzozowym. Nieopodal domu rzeczka. W sąsiedztwie nowe domy. Zlokalizowany 18 km od centrum Janki. Szybki dojazd szosą...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
725 000 zł 190 m2 3 816 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2013
D-79791-5 | 2019-05-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2013

Funkcjonalny dom 157 m2 w Osowcu, 5 km od Grodziska Mazowieckiego. Dom posadowiony na zagospodarowanej działce 1006 m2. Budowany "dla...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
659 000 zł 185 m2 3 562 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008
D-80033-6 | 2019-05-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2008

Zapraszam do Prezentacji dużego - bardzo przestronnego, piętrowego domu wolnostojącego o powierzchni ok. 190m2 , usytuowanego pod Grodziskiem...

kontakt zobacz ofertę