rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Zaręby
1 500 000 zł 140 m2 10 714 zł/m2

Dom na sprzedaż Zaręby

Zaręby, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003
D-87329-6 | 2021-11-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2003

Do sprzedaży SIEDLISKO Z DOMEM wolnostojącym na dużej działce o powierzchni 1,376 ha, w Zarębach, gmina Żabia Wola. Dom z 2003 roku, ładnie...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Milanówek
1 100 000 zł 187 m2 5 873 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956
D-85745-5 | 2024-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956

Do sprzedania połowa bliźniaka w Milanówku! Nieruchomość w dobrej lokalizacji 200 metrów od WKD Kazimierówka, Działka 1047 m2, budynek z 1956...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Musuły
3 200 000 zł 188 m2 17 012 zł/m2

Dom na sprzedaż Musuły

Musuły, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022
D-86137-4 | 2025-11-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2022

WYMARZONY DOM PARTEROWY W OTOCZENIU LASU KOMFORT, PRZESTRZEŃ I SPOKÓJ Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy, zaprojektowany z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kopiska
650 000 zł 70 m2 9 286 zł/m2

Siedlisko w malowniczej okolicy

Kopiska, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970
D-91904-6 | 2025-11-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1970

Na sprzedaż urokliwe siedlisko idealne dla osób poszukujących ciszy, przestrzeni oraz możliwości wszechstronnego wykorzystania terenu. ...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kałęczyn
6 500 000 zł 600 m2 10 833 zł/m2

Zainwestuj w biznes!

Kałęczyn, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2000
D-91892-6 | 2025-11-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2000

Na sprzedaż w pełni działający, dochodowy obiekt z renomą i stałą bazą klientów! Idealna propozycja dla inwestora lub rodziny szukającej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sade Budy
789 900 zł 104 m2 7 595 zł/m2

Dom na sprzedaż Sade Budy

Sade Budy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2024
D-91888-6 | 2025-11-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 9
  • Rok budowy: 2024

Na sprzedaż dom w zabudowie dwulokalowej, położony na funkcjonalnej, dobrze zagospodarowanej działce. To idealna propozycja dla osób...

kontakt zobacz ofertę