rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Kaleń
1 140 000 zł 131 m2 8 702 zł/m2

Nowoczesny dom w zielonej okolicy

Kaleń, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2027
D-92504-6 | 2026-04-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2027

Nowoczesny dom w zielonej okolicy Kaleń Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Odrano-Wola
1 150 000 zł 300 m2 3 833 zł/m2

Dom na sprzedaż Odrano-Wola

Odrano-Wola, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2007
D-89722-6 | 2025-11-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2007

Wolnostojący dom w sąsiedztwie podobnych nieruchomości, wybudowany w technologii tradycyjnej i oddany do użytku w 2007 roku. Położony jest w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
780 000 zł 85 m2 9 176 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88114-5 | 2025-11-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Zamieszkajcie Państwo w Osowcu. Przedstawiam przytulny dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza (ok. 50 m2) położonego w śród nowej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Chrzanów Mały
1 349 000 zł 165 m2 7 709 zł/m2

Solidnie wykonany!

Chrzanów Mały, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-88098-5 | 2025-11-26 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, z garażami połączonymi wspólną ścianą. Dom o powierzchni całkowitej ok. 165 m2 położony...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Redlanka
870 000 zł 180 m2 4 833 zł/m2

Dom na sprzedaż Redlanka

Redlanka, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2023
D-91947-6 | 2025-11-25 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2023

Dom marzeń w otoczeniu lasów Redlanka, gm. Żabia Wola. Marzysz o spokoju, zieleni i przestrzeni wokół domu? Ten nowoczesny, wolnostojący dom...

kontakt zobacz ofertę