rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Osowiec
1 152 600 zł 156 m2 7 388 zł/m2

Osowiec- Bliźniak 156m2

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2026
D-92755-6 | 2026-04-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2026

Osowiec - dom bliźniak o powierzchni 156m z działką 550m Rozkład pomieszczeń Parter 1.Wiatrołap 6,73m 2. Pokój 11,82m 3. Pokój dzienny z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
1 690 000 zł 136 m2 12 426 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2021
D-86230-4 | 2025-12-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2021

Dom z charakterem i dużym potencjałem 136,8 m2 + poddasze do aranżacji 136 m2 Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni użytkowej 136,8 m2,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki
1 160 000 zł 132 m2 8 788 zł/m2

Dom z dużą działką

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1987
D-92040-6 | 2025-12-22 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1987

Nieruchomość z dużym potencjałem dom do remontu wraz z wolnostojącym garażem, który w zależności od indywidualnej koncepcji może zostać...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kady
1 550 000 zł 150 m2 10 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Kady

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-91741-6 | 2025-12-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 130 m2 usytuowany w Kadach - spokojnej i zielonej okolicy na granicy Milanówka i Grodziska...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Chylice-Kolonia
683 550 zł 70 m2 9 765 zł/m2

Działka z budową domu

Chylice-Kolonia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2026
D-91982-6 | 2025-12-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2026

Na sprzedaż: działka z budową domu 70 m Nieruchomość położona jest przy spokojnej, bocznej ulicy, a jednocześnie w centralnej części gminy...

kontakt zobacz ofertę