rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Milanówek
1 100 000 zł 187 m2 5 873 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956
D-85745-5 | 2024-03-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1956

Do sprzedania połowa bliźniaka w Milanówku! Nieruchomość w dobrej lokalizacji 200 metrów od WKD Kazimierówka, Działka 1047 m2, budynek z 1956...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Milanówek
2 350 000 zł 372 m2 6 317 zł/m2

Willa w sercu MIlanówka !

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905
D-88951-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905

Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
650 000 zł 137 m2 4 745 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020
D-84882-6 | 2020-04-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2020

Zapraszam - Przedstawiam do sprzedaży Nowy dom wolnostojący, parterowy o pow. ok.136m2 usytuowany na działce ok. 560m2 , w miejscowości Osowiec...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
750 000 zł 230 m2 3 261 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018
D-81372-5 | 2020-04-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2018

Jeśli cenisz dobrą jakość wykonania i ciszę,ta propozycja jest dla Ciebie!!! Indywidualny projekt,światło. Do sprzedania prawa połowa...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Adamowizna
999 000 zł 180 m2 5 550 zł/m2

Dom na sprzedaż Adamowizna

Adamowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011
D-81367-5 | 2020-04-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2011

Nowoczesny dom jednorodzinny w stylu industrialnym położony w Adamowiźnie koło Grodziska Mazowieckiego. Ok. 1 km od szkoły podstawowej i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
679 500 zł 113 m2 4 854 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019
D-84867-6 | 2020-04-01 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019

Zapraszam na Prezentacje - Zamieszkaj pod Warszawą w pięknym, ekologicznym domu drewna o powierzchni ok. 112m2,. Leśna okolica i wspaniały...

kontakt zobacz ofertę