rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Adamowizna
1 050 000 zł 113 m2 9 292 zł/m2

Dom na sprzedaż Adamowizna

Adamowizna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-92231-6 | 2026-02-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna willa dwulokalowa | 2025 | Adamowizna k. Grodzisk Mazowiecki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
1 360 000 zł 149 m2 9 158 zł/m2

Nowoczesny dom parterowy

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-92323-6 | 2026-02-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny parterowy z zadaszonym tarasem oraz możliwością adaptacji poddasza na dodatkową przestrzeń...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
979 000 zł 170 m2 5 818 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1984
D-92342-6 | 2026-02-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1984

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 170 m2, posadowiony na działce o pow. około 1100m2. To idealna propozycja dla jednej lub...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żelechów
1 600 000 zł 180 m2 8 889 zł/m2

Dom na sprzedaż Żelechów

Żelechów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019
D-92270-6 | 2026-02-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2019

Nowoczesny dom parterowy z garażem dwustanowiskowym w zielonej części Żelechowa gmina Żabia Wola Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Budy-Grzybek
1 060 000 zł 110 m2 9 636 zł/m2

Dom na sprzedaż Budy-Grzybek

Budy-Grzybek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-92320-6 | 2026-02-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Wyjątkowy dom jednorodzinny 110m2 w zabudowie bliźniaczej, połączony z sąsiednim budynkiem wyłącznie garażami, co gwarantuje większą prywatność,...

kontakt zobacz ofertę