rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Budy Zosine
1 599 000 zł 165 m2 9 691 zł/m2

Dom na sprzedaż Budy Zosine

Budy Zosine, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-86625-4 | 2026-03-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom wolnostojący w zielonej okolicy Jaktorowa Przestronny dom jednorodzinny w trakcie budowy, zaprojektowany z myślą o wygodnym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki
1 249 000 zł 118 m2 10 627 zł/m2

Centrum Grodziska

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019
D-88654-5 | 2026-03-23 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019

Ogłoszenie prywatne. Na sprzedaż, bez czynszowy nowoczesny segment środkowy z 2019 roku, położony przy ul. Na Laski w Grodzisku Mazowieckim...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
1 150 000 zł 131 m2 8 779 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88219-5 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna połowa bliźniaka o powierzchni 130 m, położona w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu Grodziska Mazowieckiego. Inwestycja renomowanego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kady
1 090 000 zł 140 m2 9 083 zł/m2

Nowczesna aranżacja

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-88668-5 | 2026-03-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

Nowa inwestycja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Odrębny lokal mieszkalny w zabudowie dwu-lokalowej. Oddany będzie w stanie deweloperskim w...

kontakt zobacz ofertę