rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Kady
1 090 000 zł 140 m2 7 786 zł/m2

Nowoczesna aranżacja.

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-88852-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

Nowa inwestycja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Odrębny lokal mieszkalny w zabudowie dwu-lokalowej. Oddany będzie w stanie deweloperskim w...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Budy Zosine
1 599 000 zł 165 m2 9 691 zł/m2

Dom na sprzedaż Budy Zosine

Budy Zosine, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-86625-4 | 2026-03-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż dom wolnostojący w zielonej okolicy Jaktorowa Przestronny dom jednorodzinny w trakcie budowy, zaprojektowany z myślą o wygodnym...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 350 000 zł 160 m2 8 438 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014
D-83318-5 | 2022-01-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2014

Dom wolnostojący o pow. użytkowej 121 m2 w północnej, parkowej części Milanówka. Klasyczna elegancja domu uzupełniona nowoczesną...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Odrano-Wola
920 000 zł 140 m2 6 571 zł/m2

Dom na sprzedaż Odrano-Wola

Odrano-Wola, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009
D-87540-6 | 2022-01-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2009

Do sprzedaży połowa bliźniaka położona w ładnej okolicy, doskonały dojazd do centrum Grodziska Maz. Bliźniak jest połączony garażem, duża ładna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 500 000 zł 230 m2 6 522 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1955
D-83321-5 | 2022-01-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1955

Przestronny dom, położony na pięknej działce w jednej z najbardziej prestiżowych części zielonego Milanówka. Bardzo dobra lokalizacja, bliskość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki
616 000 zł 60 m2 10 267 zł/m2

Idealne na inwestycje

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2021
D-87548-6 | 2022-01-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2021

Dom dla dwóch rodzin lub z inwestycja najmu! ( dwa domy na jednej działce) Pierwszy budynek mieszkalny o pow. 60m2 składający sie z: wiatrołapu,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
930 000 zł 185 m2 5 027 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2021
D-81587-4 | 2021-12-31 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2021

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej. Malownicza, cicha okolica pozwala na przyjemny odpoczynek od miejskiego zgiełku. Dom wykonany z...

kontakt zobacz ofertę