rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Odrano-Wola
1 600 000 zł 262 m2 6 102 zł/m2

Dom w spokojnej okolicy

Odrano-Wola, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2000
D-92105-6 | 2026-01-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2000

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom, położony w cichej, zielonej i bezpiecznej okolicy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Milanówek
3 750 000 zł 450 m2 8 333 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2009
D-81424-5 | 2020-04-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 10
  • Rok budowy: 2009

Rezydencja położona w Milanówku o powierzchni około 400 m2 posadowiona na dużej, ładnie zagospodarowanej działce 3000 m2. Rozkład...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Odrano-Wola
589 000 zł 96 m2 6 135 zł/m2

Dom na sprzedaż Odrano-Wola

Odrano-Wola, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1965
D-83374-5 | 2022-02-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1965

Do sprzedania połowa bliźniaka w Odrano- Woli 3 km od centrum Grodziska Mazowieckiego. Dom jest posadowiony na zagospodarowanej działce o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 800 000 zł 300 m2 6 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2001
D-83370-5 | 2022-02-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2001

Parterowy 5- pokojowy dom na dużej i kształtnej działce. W części dziennej domu znajduje się: - przestronny salon z jadalnią 55 m2- z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
750 000 zł 140 m2 4 870 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-83361-5 | 2022-02-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Poszukujesz domu dla swojej rodziny- właśnie trwa jego budowa. Praktyczny i tani w eksploatacji dom bliźniaczy, łączący się garażami...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
3 300 000 zł 204 m2 16 176 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019
D-83360-5 | 2022-02-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2019

Oferujemy Państwu nowoczesną willę w ścisłym centrum zabytkowego Milanówka wybudowaną według indywidualnego projektu związanego w miastem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Czarny Las
750 000 zł 152 m2 4 934 zł/m2

Dom parterowy

Czarny Las, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-87634-6 | 2022-02-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Dom parterowy w stanie developerskim na nowo wybudowanym osiedlu w malowniczej okolicy, którą otulają brzozy i sosny. Całość wykonana bardzo...

kontakt zobacz ofertę