rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Kady
1 090 000 zł 140 m2 7 786 zł/m2

Nowoczesna aranżacja.

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-88852-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

Nowa inwestycja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Odrębny lokal mieszkalny w zabudowie dwu-lokalowej. Oddany będzie w stanie deweloperskim w...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki
1 565 000 zł 158 m2 9 905 zł/m2

KOMFORT I WYGODA !!!

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008
D-86913-4 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2008

Na sprzedaż wolnostojący dom rodzinny położony w jednej z najbardziej pożądanych części Grodziska Mazowieckiego spokojnej, zielonej okolicy z...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
750 000 zł 140 m2 4 870 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-83474-5 | 2022-03-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Poszukujesz domu dla swojej rodziny- właśnie trwa jego budowa. Praktyczny i tani w eksploatacji dom bliźniaczy, łączący się garażami...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
2 200 000 zł 372 m2 4 301 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905
D-83473-5 | 2022-03-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 23
  • Rok budowy: 1905

Unikalna willa w ścisłym centrum Milanówka, budynek przedwojenny o nazwie Willa Antonin posadowiona jest na dużej i kształtnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
750 000 zł 85 m2 8 824 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2022
D-83451-5 | 2022-03-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2022

Do sprzedania kameralna inwestycja w Milanówku. Budynek ma dwie pełne kondygnacje brak skosów, 3 sypialnie, gabinet i dodatkowo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
990 000 zł 180 m2 5 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2021
D-86744-6 | 2022-03-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2021

Gotowy do wprowadzenia dom wolnostojący w miejscowości Budy Michałowskie. Powierzchnia nieruchomości to ponad 160 m2 i posadowiony jest na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
699 000 zł 85 m2 8 224 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2022
D-83439-5 | 2022-03-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2022

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
2 800 000 zł 400 m2 7 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy:
D-83443-5 | 2022-03-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy:

Do sprzedania dom w Milanówku Dom powierzchni około 400 m2 położony Milanówku. Budynek jest w całości podpiwniczony. Parter to salon o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Czarny Las
750 000 zł 152 m2 4 934 zł/m2

Dom parterowy

Czarny Las, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-87713-6 | 2022-03-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Dom parterowy w stanie developerskim na nowo wybudowanym osiedlu w malowniczej okolicy, którą otulają brzozy i sosny. Całość wykonana bardzo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
760 000 zł 103 m2 7 379 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2017
D-87715-6 | 2022-03-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2017

Piękny, klimatyczny dom w Jaktorowie w cichej zabudowie jednorodzinnej gotowy od zaraz! Działka zagospodarowana ( tuje, krzewy, drzewa),...

kontakt zobacz ofertę