rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Kady
1 090 000 zł 140 m2 7 786 zł/m2

Nowoczesna aranżacja.

Kady, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-88852-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

Nowa inwestycja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Odrębny lokal mieszkalny w zabudowie dwu-lokalowej. Oddany będzie w stanie deweloperskim w...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Odrano-Wola
1 600 000 zł 262 m2 6 102 zł/m2

Dom w spokojnej okolicy

Odrano-Wola, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2000
D-92105-6 | 2026-01-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2000

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom, położony w cichej, zielonej i bezpiecznej okolicy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 300 000 zł 220 m2 5 909 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1950
D-84110-5 | 2022-11-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1950

Zamieszkaj w willowej części Milanówka - 30 km od centrum Warszawy ! Modernistyczny dom z lat 50 - tych, zlokalizowany na pięknej działce o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
1 125 000 zł 180 m2 6 250 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1970
D-84019-5 | 2022-11-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1970

Dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 107 m2 oraz całkowitej (piwnice, dwie kondygnacje, strych) ok 315 m2 z czego powierzchnia użytkowa wynosi...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
830 000 zł 140 m2 5 929 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021
D-84089-5 | 2022-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2021

Poszukujesz domu dla swojej rodziny- właśnie trwa jego budowa. Praktyczny i tani w eksploatacji dom bliźniaczy, łączący się garażami...

kontakt zobacz ofertę