rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Odrano-Wola
1 600 000 zł 262 m2 6 102 zł/m2

Dom w spokojnej okolicy

Odrano-Wola, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2000
D-92105-6 | 2026-01-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2000

Na sprzedaż komfortowy i przestronny dom, położony w cichej, zielonej i bezpiecznej okolicy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
2 490 000 zł 413 m2 6 029 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2011
D-85009-5 | 2023-08-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2011

Nowoczesny i funkcjonalny dom o pow. użytkowej 330m2 w prestiżowej części Milanówka. Bardzo ładnie wykończony, z użyciem materiałów wysokiej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
440 000 zł 85 m2 5 176 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1968
D-88610-6 | 2023-08-11 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1968

Dom wolnostojący w doskonałej części Jaktorowa jest dostępny do sprzedaży. Działka, na której znajduje się ten dom, jest słoneczna i częściowo...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Milanówek
670 000 zł 102 m2 6 569 zł/m2

Dom na sprzedaż Milanówek

Milanówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1959
D-88880-6 | 2023-08-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1959

Krótko: Na sprzedaż dom o powierzchni 68m2 z budynkami gospodarczymi ( w tym garaż) o powierzchni 34m2 na działce 944m2. Dla...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Książenice
1 999 000 zł 240 m2 8 329 zł/m2

Dom na sprzedaż Książenice

Książenice, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2022
D-83525-4 | 2023-08-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2022

Bardzo przestronny dom wolnostojący w stanie developerskim o powierzchni ok. 240 m2 (użytkowej ok.184 m2) usytuowany w Książenicach Przepiękna...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Kozery
830 000 zł 128 m2 6 484 zł/m2

Dom w cichej lokalizacji Kozer.

Kozery, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2023
D-88854-6 | 2023-08-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2023

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie developerskim o powierzchni 128m2 na działce 500m2. Zlokalizowanych w Kozerkach, w jednej ze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Opypy
1 000 000 zł 90 m2 11 111 zł/m2

Dom w cenie działki! Opypy!

Opypy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy:
D-88873-6 | 2023-08-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy:

Zainwestuj w nieruchomość w sercu Opyp! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 90m2 z budynkami gospodarczymi. Dom idealny po inwestycje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Opypy
2 280 000 zł 318 m2 7 170 zł/m2

Dom na sprzedaż Opypy

Opypy, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2016
D-88870-6 | 2023-08-03 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2016

Zapraszam do zapoznania się z tą atrakcyjną ofertą pięknego, wykończonego i przestronnego domu, usytuowanego w spokojnej lokalizacji Opyp, na...

kontakt zobacz ofertę