rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Duchnów
1 100 000 zł 199 m2 5 528 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2016
D-89912-12 | 2025-03-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2016

Ładna, duża działka - doskonałe miejsce na wypoczynek z rodziną i przyjaciółmi. Duchnów uroczy dom wg projektu Wilga 3 na działce 1298...

kontakt zobacz ofertę

Dom na sprzedaż Duchnów
1 799 000 zł 198 m2 9 086 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014
D-90564-12 | 2025-12-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2014

DOM W USTRONNYM MIEJSCU DLA LUDZI SZUKAJĄCYCH SPOKOJU OD ZGIEŁKU MIEJSKIEGO. Wolnostojący dom na dużej zagospodarowanej działce (1200m2) w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Duchnów
660 000 zł 206 m2 3 204 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016
D-56989-0 | 2018-01-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016

PONADCZASOWA KLASYCZNA BRYŁA DOMU BEZ SKOSÓW Wolnostojący dom wg projektu Andromeda II o powierzchni całkowitej 190 m2 z działką 1500 m2. Parter...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Duchnów
690 000 zł 236 m2 2 924 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2016
D-56990-0 | 2018-01-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 2016

UROCZY DOM NA DUŻEJ DZIAŁCE Tradycyjna technologia ściany z cegły ceramicznej , na dachu dachówka , wszystkie media miejskie. Parter : salon z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Duchnów
485 000 zł 153 m2 3 170 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2015
D-56991-0 | 2018-01-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2015

SZUKASZ WYGODNEGO DOMU ? ZAKUP BEZ 2 % PCC Atrakcyjna lokalizacja , 2km od nowo budowanej S2 , w pobliżu MZA , niebawem centrum handlowe w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Duchnów
229 000 zł 45 m2 5 089 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1906
D-17731-0 | 2015-09-24 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1906

Kanadyjczyk w niskiej cenie !!!! Proponujemy Państwu domek całoroczny w lesie, tzw ,, kanadyjczyk '', na działce budowlanej 1060m/2. Domek o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Duchnów
560 000 zł 190 m2 2 947 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-10145-13 | 2014-11-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Funkcjonalny dom na osiedlu domów jednorodzinnych ! Dom w zabudowie bliźniaczej na działce 720 m o powierzchni użytkowej 138 m usytuowany na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Duchnów
610 000 zł 232 m2 2 629 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014
D-10138-13 | 2014-11-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2014

Komfortowy dom w sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy. Dom w stanie deweloperskim położony na osiedlu domów jednorodzinnych na działce 1300 m2 i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Duchnów
510 000 zł 190 m2 2 684 zł/m2

Dom na sprzedaż Duchnów

Duchnów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013
D-10146-13 | 2014-11-27 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2013

Komfortowy dom na osiedlu domów jednorodzinnych !!! Dom w zabudowie bliźniaczej na działce 620 m2 o powierzchni użytkowej 138 m2 . Na...

kontakt zobacz ofertę