rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Jaktorów
1 360 000 zł 149 m2 9 158 zł/m2

Nowoczesny dom parterowy

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026
D-92695-6 | 2026-04-13 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2026

Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy z zadaszonym tarasem oraz możliwością adaptacji poddasza. Nieruchomość w trakcie budowy, położona w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
650 000 zł 250 m2 2 600 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2001
D-17098-6 | 2014-01-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2001

Dom wolnostojący zlokalizowany w centrum Jaktorowa. Na parterze znajduje się ładnie urządzona kuchnia , gabinet , łazienka i pomieszczenie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
570 000 zł 190 m2 3 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010
D-17067-6 | 2014-01-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2010

Do sprzedania nowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej około 190 m2 na działce 1001 m2. Nieruchomość w pełni wykończona, gotowa do...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
199 000 zł 40 m2 4 975 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960
D-16991-6 | 2013-12-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1960

Niewielki, przytulny dom jednorodzinny położony w Jaktorowie, blisko PKP (500 m). Dwa pokoje w amfiladzie, kuchnia, łazienka, Okna nowe-drewniane,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
370 000 zł 180 m2 2 056 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006
D-16148-5 | 2013-11-04 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2006

Dom z 2006 roku posadowiony na działce o pow. 1290m2. Parter składa się z dużego salonu z kominkiem, kuchni w aneksie, gabinetu, łazienki z kabiną...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
560 000 zł 180 m2 3 111 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2005
D-16404-6 | 2013-09-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2005

Parterowy dom z użytkowym poddaszem posadowiony na dużej działce. Na dzień dzisiejszy wykończono parter: podłogi z gresu, ogrzewanie podłogowe,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
550 000 zł 200 m2 2 750 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1997
D-16777-6 | 2013-09-17 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1997

Dom w bardzo dobrej lokalizacji Jaktorowa. Na parterze około 100 m2 powierzchni przygotowanej do prowadzenia działalności gospodarczej. Istnieje...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na wynajem Jaktorów
5 000 zł 210 m2 0 zł/m2

Dom na wynajem Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2011
DW-16580-6 | 2013-08-07 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2011

Do wynajęcia nieruchomość na pograniczu Czarnego Lasu i Jaktorowa. Dojazd drogą gminną asfaltową i 200 m drogą gminną utwardzoną. Dom w stanie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
430 000 zł 218 m2 1 972 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1989
D-15969-5 | 2013-05-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1989

Dom o powierzchni 219m2 w Jaktorowie położony w okolicy domów jednorodzinnych. Budynek wykończony, na zagospodarowanej działce. Za domem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
800 000 zł 130 m2 6 154 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990
D-16151-6 | 2013-04-15 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1990

Dom wolnostojący położony na działce o powierzchni 2500 m2. Na parterze znajduje się salon, kuchnia, pokój, łazienka, wiatrołap i kotłownia. Na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Jaktorów
297 000 zł 198 m2 1 500 zł/m2

Dom na sprzedaż Jaktorów

Jaktorów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-15787-5 | 2013-04-05 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Dom w stanie surowym otwartym o powierzchni około 177 m2 posadowiony na działce 1370 m2. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, wybudowany z...

kontakt zobacz ofertę