• Liczba pokoi:3
  • Powierzchnia:57 m2
  • Cena: 699 000 zł

TRZY POKOJE Z LOGGIĄ, Z KLIMATYZACJĄ I MIEJSCEM NA PARKINGU.

Na sprzedaż wygodne mieszkanie przy ul. Aluzyjnej, z pięknym widokiem na nadwiślańską zieleń.
Powierzchnia 57,2m:
- pokój dzienny (16m) z przejściem do otwartej kuchni (6m)
- sypialnia (9m)
- sypialnia (10m) z wyjściem na loggię (2,8m)
- łazienka (3,8m)
- przedpokój (12,5m) z szafą wnękową
Mieszkanie funkcjonalnie podzielone na strefę dzienną i bardziej prywatną z sypialniami.

Przynależne:
- komórka 2,2m
- miejsce na wielopoziomowym parkingu (w dodatkowej cenie 30 000 zł zakup obligatoryjny, a zarazem kluczowy w tej okolicy)
- klimatyzacja

Wysokość pomieszczeń 2,6m
Osiedle zamknięte, monitorowane, bezpieczne.

Świetna lokalizacja!
- tuż obok zielonych terenów spacerowych nad Wisłą
- pełna infrastruktura (sklepy, punkty usługowe, komunikacja miejska)

ZAPRASZAM NA SPOTKANIE I DO ZAKUPU.
Jako profesjonalny pośrednik nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji.
Zapewniamy pełne zaangażowanie, dbając o Państwa bezpieczeństwo i komfort podczas procesu transakcyjnego.
Nad jakością obsługi oferty czuwa pani Magdalena Łabuć - licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, nr licencji 19420

Numer ofertyM-118798-16
Typ ofertyMieszkanie na sprzedaż
Cena699 000 zł (12 220 zł/m2)
Czynsz700 zł
Rynekwtórny
Powierzchnia57 m2
Piętro4/7
Liczba pokoi3
Rok budowy2004
Materiał budowyinne
Mediainternet, telewizja
Inf. dodatkowegaraż, winda
nazwa powierzchnia opis
kuchnia 6m2 -
przedpokój 12.5m2 podłoga: gres, szafa wnękowa
toaleta - -
łazienka 3.8m2 podłoga: terakota, glazura
pokój 16m2 podłoga: gres, strona świata: zach
pokój 10m2 podłoga: panele, strona świata: zach
pokój 9m2 podłoga: panele, strona świata: zach
Województwomazowieckie
PowiatWarszawa
MiastoWarszawa
DzielnicaBiałołęka
UlicaAluzyjna