Teren pod budowę domu w Milanówku
mazowieckie, grodziski, Milanówek
- DRUKUJ
- UDOSTĘPNIJ
- 399 000 zł204 zł/m2
- ZAPAMIĘTAJ
- Typ działki:budowlana
- Powierzchnia:1 960 m2
- Cena: 399 000 zł
Opis nieruchomości
Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1960 m położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Milanówku.
Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną.
Dodatkowym atutem jest wydane pozwolenie na budowę, dzięki czemu możesz szybciej rozpocząć realizację swojej inwestycji.
MPZP zabudowa jednorodzinna
pozwolenie na budowę
maksymalna powierzchnia zabudowy: 15%
duża powierzchnia działki
spokojna, zielona okolica
idealna pod budowę komfortowego domu
Media: planowane przyłącze energii elektrycznej w drodze przy działce.
Milanówek to prestiżowe miasto-ogród z doskonałym dojazdem do Warszawy oraz dostępem do pełnej infrastruktury szkół, sklepów, komunikacji i terenów rekreacyjnych.
To miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i wygodę codziennego życia.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki na żywo!
Szczegóły ogłoszenia
| Numer oferty | G-92914-6 |
|---|---|
| Typ oferty | Działka na sprzedaż |
| Cena | 399 000 zł (204 zł/m2) |
| Rynek | wtórny |
| Powierzchnia | 1 960 m2 |
| Typ działki | budowlana |
| Dojazd | utwardzony |
| Media | prąd |
Lokalizacja i okolica
| Województwo | mazowieckie |
|---|---|
| Powiat | grodziski |
| Miasto | Milanówek |
| Dzielnica | - |