rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Osęczyzna
480 000 zł 37 m2 12 973 zł/m2

Dom na sprzedaż Osęczyzna

Osęczyzna, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1978
D-84660-13 | 2026-03-20 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1978

Domek letniskowy na szerokiej dużej działce z dostępem do rzeki Rzadzy. Oferuję unikatową nieruchomość w spokojnej miejscowości Osęczyzna z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
939 000 zł 64 m2 14 739 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012
M-86433-4 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Piętro: 3/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2012

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem 63,71 m Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,71 m,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Osowiec
1 150 000 zł 131 m2 8 779 zł/m2

Dom na sprzedaż Osowiec

Osowiec, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88219-5 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna połowa bliźniaka o powierzchni 130 m, położona w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu Grodziska Mazowieckiego. Inwestycja renomowanego...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Ojrzanów
200 000 zł 1 000 m2 200 zł/m2

Działka w leśnym otoczeniu!

Ojrzanów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-92561-6 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Ojrzanów. Najważniejsze atuty nieruchomości: -Objęta...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Józefów
1 500 000 zł 170 m2 8 824 zł/m2

Dom na sprzedaż Józefów

Józefów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90733-12 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Elegancki i przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w zielonej części Józefowa, po wschodniej stronie miasta, to...

kontakt zobacz ofertę