rozwiń filtry 

oferty promowane
premium
Dom na sprzedaż Marki
5 500 000 zł 288 m2 19 097 zł/m2

KOMFORTOWY DOM

Marki, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999
D-84570-7 | 2022-07-08 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 1999

KOMFORTOWY DOM Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Stara Wieś
1 980 000 zł 161 m2 12 298 zł/m2

Dom na sprzedaż Stara Wieś

Stara Wieś, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012
D-86834-4 | 2026-04-14 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2012

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza | komfort, przestrzeń i energooszczędność pod Warszawą Na sprzedaż...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Brwinów
675 000 zł 82 m2 8 220 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Brwinów

Brwinów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-86767-4 | 2026-04-14 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Brwinowie, usytuowane na drugim piętrze kameralnego budynku (ogrzewanie gazowe z własnym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Waleriany
135 000 zł 1 050 m2 129 zł/m2

Działka na sprzedaż Waleriany

Waleriany, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-88644-5 | 2026-04-14 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Na sprzedaż działka o powierzchni 1050 m2 , położona w miejscowości Waleriany (gmina Puszcza Mariańska, powiat żyrardowski). Istnieje możliwość...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żelechów
1 099 000 zł 106 m2 10 368 zł/m2

Dom na sprzedaż Żelechów

Żelechów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2026
D-92681-6 | 2026-04-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2026

Na sprzedaż funkcjonalny i energooszczędny dom parterowy o powierzchni 106 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Żelechów....

kontakt zobacz ofertę