rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Wołomin
510 000 zł 72 m2 7 084 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010
M-9713-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010

Mieszkanie trzy pokojowe o pow 72m2 znajdujące się w centrum Pruszkowa. Mieszkanie wykończone wysokiej klasy materiałami. Salon z aneksem...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wołomin
890 000 zł 400 m2 2 225 zł/m2

Dom na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy:
D-10306-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi:
  • Rok budowy:

Do sprzedania kamienica w centrum Pruszkowa. Właściciel dysponuje planami architektonicznymi rozbudowy oraz nadbudowy kamienicy. Do PKP 5 min na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Wołomin
520 000 zł 1 600 m2 325 zł/m2

Działka na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-1406-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. . Projekt domu oraz pozwolenie na budowę. Około 15 minut do WKD Otrębusy. Odległość od...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Wołomin
720 000 zł 140 m2 5 143 zł/m2

Dom na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007
D-10080-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2007

Ładny dom wybudowany w północnej części Milanówka. Na parterze jest duży salon, kuchnia, łazienka, pokój, wiatrołap i kotłownia. Na poddaszu trzy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Wołomin
1 500 000 zł 7 500 m2 200 zł/m2

Działka na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-1131-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w malowniczej miejscowości w Pobliżu Narodowego Parku Kampinoskiego Dojazd drogą gminną, przewidziana 10m, w bliskiej odległości...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Wołomin
136 000 zł 1 000 m2 136 zł/m2

Działka na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-10103-4 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana w urokliwej , zielonej okolicy. Otoczenie nowo budowanych domów jednorodzinnych. Prąd , woda , gaz w drodze. Odległość od Al....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Wołomin
4 000 000 zł 3 500 m2 1 143 zł/m2

Działka na sprzedaż Wołomin

Wołomin, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-7552-12 | 2011-10-21 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka ogrodzona o pow. 3500m2 położona przy ulicy asfaltowej przeznaczona pod rezydencje. Wszystkie media. Kilka pieknych starych , wielkich...

kontakt zobacz ofertę