rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Żyrardów
950 000 zł 161 m2 5 901 zł/m2

Nowoczesny bliźniak .

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88868-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy...

kontakt zobacz ofertę

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
320 000 zł 64 m2 4 979 zł/m2

Inwestuj w kamienicę

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920
M-88953-5 | 2026-05-08 rozwiń opis
  • Piętro: 0/1
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1920

Lokal stanowiący odrębną własność z ułamkowym udziałem w gruncie o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią przynależną strychu wynikającą z KW...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
790 000 zł 210 m2 3 762 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2000
D-1347-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2000

Bardzo ładny dom w stylu rezydencji, w spokojnej dzielnicy Żyrardowa Do domu wchodzi się przez dwukolumnowy ganek w klasycystycznym stylu. Na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
365 000 zł 89 m2 4 102 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008
M-6962-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Piętro: 2/2
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2008

Mieszkanie w nowo powstającym budynku w centrum miasta.Dzięki tej lokalizacji mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do centrum handlowego , szpitala,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
450 000 zł 212 m2 2 123 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1988
D-10987-5 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 1988

Dom na działce o powierzchni 574 m2, na której znajdują się dwa budynki mieszkalne. Pierwszy dom piętrowy o powierzchni 119m2. Na parterze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
250 000 zł 57 m2 4 386 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979
M-6586-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979

Bardzo ładne, zadbane, przytulne mieszkanie 3 pokojowe, łazienka, WC, widna kuchnia, duży przedpokój. Cicha okolica, blisko szkoła, komunikacja...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
270 000 zł 70 m2 3 858 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991
M-7391-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1991

Mieszkanie w centrum Żyrardowa, na drugim piętrze do niewielkiego remontu. Składa się z trzech pokoi : pierwszy o powierzchni 21,04 m2, drugi o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
259 000 zł 63 m2 4 111 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-6561-6 | 2011-10-28 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Bardzo słoneczne duże mieszkanie, 3 pokoje 20m, 12m, 19m, kuchnia widna 6m, osobno WC i łazienka. Bardzo wygodny rozstaw pomieszczeń. Spokojne...

kontakt zobacz ofertę