rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-89025-5 | 2026-05-21 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
560 000 zł 140 m2 4 000 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2002
D-20133-0 | 2016-02-02 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 2002

Do sprzedania wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 140 m2, wybudowany po 2000 roku, na zadbanej działce ok. 800 m2. Dom parterowy z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
150 000 zł 47 m2 3 179 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-22140-0 | 2016-02-01 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47,18 m2 na Osiedlu Sikorskiego. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
180 000 zł 51 m2 3 546 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1987
M-22121-0 | 2016-02-01 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1987

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,76 m2 na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie z dużą loggią. Na powierzchnię mieszkania składają się z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
175 000 zł 46 m2 3 846 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-21993-0 | 2016-01-28 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 z widną kuchnią położone na parterze czteropiętrowego bloku na Osiedlu Żeromskiego. Mieszkanie po...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
197 000 zł 63 m2 3 127 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-19497-0 | 2016-01-22 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w Żyrardowie na Osiedlu Wschód w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem typu loggia mieszczące się na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
149 000 zł 51 m2 2 936 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1990
M-21612-0 | 2016-01-20 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1990

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,75 m2 na 4 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie z dużą loggią. Na powierzchnię mieszkania składają się z...

kontakt zobacz ofertę