rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
469 000 zł 47 m2 10 043 zł/m2

Jasne, 2- pokojowe mieszkanie

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-92825-6 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
190 000 zł 58 m2 3 276 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979
M-46497-0 | 2017-09-27 rozwiń opis
  • Piętro: 3/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1979

Doskonała lokalizacja na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 znajdujące się na trzecim piętrze w bloku...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
129 000 zł 34 m2 3 750 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1955
M-50558-0 | 2017-09-20 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1955

Kawalerka w centrum Żyrardowa, z widokiem na lofty i panoramę miasta. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 34,40 m2. Składa się z pokoju,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
169 000 zł 60 m2 2 840 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1989
M-50589-0 | 2017-09-19 rozwiń opis
  • Piętro: 2/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1989

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Wschód w Żyrardowie w okazyjnej cenie. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych pokoi ( 29 m2 i 10 m2 ). Na...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
1 490 000 zł 330 m2 5 303 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009
D-50584-0 | 2017-09-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 6
  • Rok budowy: 2009

Zjawiskowa Willa z baśniowym ogrodem Nieruchomość położona w malowniczej okolicy, otoczona zabudową jednorodzinną, gdzie można znaleźć ciszę i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
135 000 zł 36 m2 3 719 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0
M-50700-0 | 2017-09-15 rozwiń opis
  • Piętro: 1/2
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 0

Kawalerka w centrum Żyrardowa gotowa do wprowadzenia. Wyremontowane mieszkanie w bloku z cegły w pobliżu stacji PKP. Duży przestronny pokój...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
2 990 000 zł 480 m2 6 229 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010
D-50415-0 | 2017-09-12 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2010

Rezydencja o pow. całkowitej 480 m2 w okolicy Zalewu Żyrardowskiego. Budynek idealnie usytuowany względem stron świata i znakomicie...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
190 000 zł 47 m2 4 043 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1978
M-47920-0 | 2017-09-08 rozwiń opis
  • Piętro: 1/10
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1978

Mieszkanie w centrum Żyrardowa. Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku z windą w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie po...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
379 000 zł 165 m2 2 297 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016
D-47962-0 | 2017-09-06 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016

Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym w Żyrardowie. Okolica nowych domów, lasu i terenów rekreacyjnych. Dom pobudowany według...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
180 000 zł 66 m2 2 715 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0
M-49922-0 | 2017-09-06 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 0

Mieszkanie w centrum Żyrardowa w bardzo dobrej cenie. Nieruchomość składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju....

kontakt zobacz ofertę