rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
469 000 zł 47 m2 10 043 zł/m2

Jasne, 2- pokojowe mieszkanie

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-92825-6 | 2026-05-07 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
Dom na sprzedaż Żyrardów
999 000 zł 227 m2 4 401 zł/m2

Dom na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998
D-79823-6 | 2019-04-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 7
  • Rok budowy: 1998

Nieruchomość stanowiąca działkę zabudowaną domem jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym. Dom o powierzchni użytkowej 240 m2 składa się z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
349 000 zł 46 m2 7 670 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1963
M-88867-5 | 2026-04-28 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1963

Mieszkanie z potencjałem- Os. Żeromskiego. Mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 położone na 4 piętrze w ocieplonym bloku z lat 60. Lokal...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
599 000 zł 69 m2 8 681 zł/m2

69 m2 blisko sklepów i parku.

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989
M-88765-5 | 2026-04-17 rozwiń opis
  • Piętro: 4/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1989

Przestrzeń, światło i spokój 69 m2, w których po prostu dobrze się mieszka Szukasz mieszkania, które nie zmusza do kompromisów? Takiego, w...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
250 000 zł 22 m2 11 236 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1934
M-88691-5 | 2026-03-23 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1934

Na sprzedaż świeżo wyremontowana, przytulna kawalerka o powierzchni 22,25 m2, usytuowana na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Żyrardów
950 000 zł 161 m2 5 901 zł/m2

Nowoczesny bliźniak 161 m2.

Żyrardów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025
D-88492-5 | 2026-03-16 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 2025

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej części Żyrardowa. Do wyboru prawa lub lewa połówka budynku. Domy...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
255 000 zł 20 m2 12 706 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1930
M-92494-6 | 2026-03-13 rozwiń opis
  • Piętro: 0/0
  • Liczba pokoi: 1
  • Rok budowy: 1930

Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania w świetnej lokalizacji? Ta kawalerka to prawdziwy strzał w dziesiątkę idealna zarówno jako...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
517 000 zł 48 m2 10 839 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976
M-88650-5 | 2026-03-12 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1976

Mieszkanie po kapitalnym remoncie zakończonym w grudniu 2025r. (wymieniona elektryka, hydraulika, glazury, terakoty drzwi wejściowe) Wszystko...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów
429 000 zł 48 m2 8 882 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Żyrardów

Żyrardów, mazowieckie

  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1982
M-88608-5 | 2026-03-03 rozwiń opis
  • Piętro: 0/4
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1982