rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Pruszków
1 760 000 zł 153 m2 11 503 zł/m2

Dom na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1994
D-84225-4 | 2024-03-19 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 8
  • Rok budowy: 1994

Przestronny dom doskonały dla rodziny z dziećmi jak i jako inwestycja. Duży dom z potencjałem - mieszkaj, wynajmij, otwórz sklep - ew. inną...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
497 000 zł 92 m2 5 403 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1998
M-14230-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/3
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy: 1998

Mieszkanie 4-pokojowe na pierwszym piętrze w Ząbkach - bardzo przestronne i zadbane , po remoncie . Powierzchni a - 92m2 . Stan idealny. ....

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
355 000 zł 120 m2 2 959 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010
M-9209-7 | 2011-10-10 rozwiń opis
  • Piętro: 1/1
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 2010

GRATIS BON O WARTOŚCI 10'000 ZŁ NA MATERIAŁY WYKOŃCZENIOWE MIESZKANIA, a dodatkowo KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNO-PRAWNYCH, A...

kontakt zobacz ofertę