rozwiń filtry 

oferty promowane
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
578 000 zł 55 m2 10 509 zł/m2

3 pokoje | 55 m² | I piętro

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970
M-86620-4 | 2026-03-19 rozwiń opis
  • Piętro: 1/4
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1970

3-pokojowe mieszkanie 55 m | I piętro | Osiedle Parkowa | Pruszków Wyjątkowa oferta komfortowego, jasnego mieszkania o powierzchni 55 m,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
549 000 zł 54 m2 10 167 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950
M-85563-4 | 2025-04-10 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950

PRZYTULNE MIESZKANIE W SERCU PRUSZKOWA KAMIENICA! Marzysz o mieszkaniu w centrum, ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta oferta jest właśnie dla...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pruszków
1 640 000 zł 270 m2 6 074 zł/m2

Dom na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2005
D-85559-4 | 2025-04-10 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2005

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej przestrzeń, komfort i dobra lokalizacja! Przestronny i zadbany bliźniak o łącznej powierzchni ok. 280...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
699 000 zł 64 m2 10 922 zł/m2

Mieszkanie na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0
M-85452-4 | 2025-03-21 rozwiń opis
  • Piętro: 2/3
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 0

Na sprzedaż: Trzypokojowe mieszkanie 64 m Centrum Pruszkowa, blisko parku Oferujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m,...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Pruszków
1 319 000 zł 145 m2 9 097 zł/m2

Dom na sprzedaż Pruszków

Pruszków, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-86994-5 | 2025-03-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

Zamieszkajcie Państwo w Pruszkowie. Na sprzedaż wystawiony jest narożny segment o powierzchni ponad 140 m2 i pięknie urządzonej działce o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Mieszkanie na sprzedaż Pruszków
569 000 zł 54 m2 10 537 zł/m2

Mieszkanie 2 pokoje w Centrum Pruszkowa!

Pruszków, mazowieckie

  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950
M-85073-4 | 2025-02-27 rozwiń opis
  • Piętro: 0/2
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1950

Ciche mieszkanie w CENTRUM Pruszkowa w pobliżu ul.Kościuszki. KAMIENICA! Mieszkanie na parterze, doskonałe doświetlone, dwustronne. Gotowe do...

kontakt zobacz ofertę