rozwiń filtry 

oferty promowane
Dom na sprzedaż Sulejówek
895 000 zł 94 m2 9 521 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025
D-90802-12 | 2026-04-21 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2025

Nowoczesna inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia...

kontakt zobacz ofertę

Działka na sprzedaż Dobre
85 000 zł 705 m2 121 zł/m2

Działka na sprzedaż Dobre

Dobre, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84420-13 | 2025-09-29 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Nieduża działka budowlana w Dobrem. Mamy do zaoferowania nieruchomość położoną na obrzeżach Dobrego, niecały kilometr od centrum miejscowości....

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Cyganka
58 800 zł 1 200 m2 49 zł/m2

Działka na sprzedaż Cyganka

Cyganka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-11855-13 | 2016-07-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka w Cygance - atrakcyjna cena ! Działka o przybliżonej powierzchni 1200 m2 i wymiarach 33x36 do wydzielenia geodezyjnego. Jest to...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Cyganka
49 000 zł 1 000 m2 49 zł/m2

Działka na sprzedaż Cyganka

Cyganka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-11851-13 | 2016-07-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zapraszam do Cyganki. Proponuję działkę w zielonym, zacisznym miejscu, położoną 160 m od drogi asfaltowej. Działka o orientacyjnej...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Cyganka
67 000 zł 1 629 m2 41 zł/m2

Działka na sprzedaż Cyganka

Cyganka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-11883-13 | 2016-07-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka w spokojnej lokalizacji! Działka budowlana o powierzchni 1629m w miejscowości Cyganka gm. Dębe Wielkie. Działka położona przy drodze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Cyganka
64 000 zł 1 543 m2 41 zł/m2

Działka na sprzedaż Cyganka

Cyganka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-11865-13 | 2016-07-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka w spokojnej okolicy!!! Działka budowlana o powierzchni 1543m w miejscowości Cyganka gm. Dębe Wielkie. Działka położona przy drodze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Cyganka
53 000 zł 1 282 m2 41 zł/m2

Działka na sprzedaż Cyganka

Cyganka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-11869-13 | 2016-07-27 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka w spokojnej lokalizacji! Działka budowlana o powierzchni 1282m w miejscowości Cyganka gm. Dębe Wielkie. Działka położona przy drodze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
479 000 zł 120 m2 3 992 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:
D-22316-12 | 2016-07-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy:

______________BARDZO KOMFORTOWY DOM DLA KILKUOSOBOWEJ RODZINY_________________ Duży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
405 000 zł 80 m2 5 063 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-22315-12 | 2016-07-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

________NOWOCZENY I NIEZWYKLE KOMFORTOWY DOM________ Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z ogrodem. Optymalny dla 3-4 osobowej rodziny z...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
410 000 zł 80 m2 5 125 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:
D-22314-12 | 2016-07-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 4
  • Rok budowy:

___________WYMARZONE MIEJSCE__________ Niezwykle komfortowy dom zaprojektowany przez renomowaną pracownię architektoniczną z myślą o...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Sulejówek
499 000 zł 123 m2 4 057 zł/m2

Dom na sprzedaż Sulejówek

Sulejówek, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016
D-22308-12 | 2016-07-18 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 5
  • Rok budowy: 2016

_________NOWOCZESNA ARCHITEKTURA - WYMARZONE MIEJSCE!________ Osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej zapewniające komfort,...

kontakt zobacz ofertę