rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Gójszcz
75 600 zł 1 008 m2 75 zł/m2

Gójszcz - Małe Mazury

Gójszcz, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84700-13 | 2026-04-15 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana tuż obok Rezerwatu " Przełomu Witówka" Miejsce - wyjątkowe (bezpośrednio po sąsiedzku rezerwat, super miejsce na spacery,...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Leontyna
223 500 zł 1 490 m2 150 zł/m2

Działka na sprzedaż Leontyna

Leontyna, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-83694-13 | 2025-05-09 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Urokliwe miejsce w otulinie lasu z szybkim dojazdem do Warszawy. Prezentujemy wyjątkowo urokliwe działki tuż pod lasem, w bardzo ustronnym i...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Kruki
60 000 zł 2 600 m2 23 zł/m2

Działka na sprzedaż Kruki

Kruki, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-84148-13 | 2025-05-06 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

Zapraszamy do miejscowości Kruki położonej w gminie Mrozy. Proponujemy działkę rolną objętą planem zagospodarowania jako R12 - tereny upraw...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Cegłów
215 000 zł 1 076 m2 200 zł/m2

Działka na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84152-13 | 2025-05-05 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zamieszkaj w miasteczku Cegłów - Zielonej Gminie Kiedy odwiedzicie to miejsce będziecie zauroczeni - lasy, pola, drzewa, spokój i cisza, blisko...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Chmielew
170 000 zł 1 549 m2 110 zł/m2

Dobra inwestycja

Chmielew, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84151-13 | 2025-04-30 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Chcesz zainwestować lub pobudować - bardzo atrakcyjna cena Zapraszam do Chmielewa - duża działka w drugiej linii zabudowy objęta miejscowym...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Cegłów
185 000 zł 876 m2 211 zł/m2

Działka na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84149-13 | 2025-04-29 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Dom na sprzedaż Cegłów
499 000 zł 90 m2 6 222 zł/m2

Dom na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990
D-84147-13 | 2025-04-29 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 3
  • Rok budowy: 1990

Oferta dla klienta gotówkowego. Zamieszkaj wygodnie w rodzinnym, klimatycznym domu blisko Warszawy. Szukasz wygody, szukasz ciszy, kochasz...

kontakt zobacz ofertę