rozwiń filtry 

oferty promowane
Działka na sprzedaż Kulki
189 000 zł 6 100 m2 31 zł/m2

Działka na sprzedaż Kulki

Kulki, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-9561-13 | 2014-07-01 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

OFERTA DWÓCH DZIAŁEK ROLNEJ ORAZ DZIAŁKI ZE STAWEM Oferta składa się z działki gdzie praktycznie cały obszar zajmuje staw oraz działki rolnej ...

kontakt zobacz ofertę

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Działka na sprzedaż Cegłów
106 000 zł 961 m2 110 zł/m2

Działka na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84531-13 | 2025-12-05 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zamieszkaj w miasteczku Cegłów - Zielonej Gminie Kiedy odwiedzicie to miejsce będziecie zauroczeni - lasy, pola, drzewa, spokój i cisza, blisko...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Leontyna
120 000 zł 1 000 m2 120 zł/m2

Działka na sprzedaż Leontyna

Leontyna, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84528-13 | 2025-12-04 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działka budowlana blisko wjazdu na A2! Możliwość budowy własnego ujęcia wody! Zapraszam do zakupu działki 1000 m2 na pograniczu dobrze...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Zalesie
118 450 zł 1 030 m2 115 zł/m2

Działka na sprzedaż Zalesie

Zalesie, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84409-13 | 2025-12-02 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Szybki i sprawny dojazd do Warszawy! Wodociąg w działce! Proponujemy zadbaną, suchą działkę budowlaną z ładnym widokiem, oddalaną 20 minut od...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Cegłów
103 000 zł 934 m2 110 zł/m2

Działka na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84513-13 | 2025-11-26 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Cegłów
76 000 zł 7 595 m2 10 zł/m2

Działka ROLNA

Cegłów, mazowieckie

  • Typ działki: rolna
G-84512-13 | 2025-11-26 rozwiń opis
  • Typ działki: rolna

Działka ROLNA - objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. - Grunt zadrzewiony - Klasyfikacja gleby różnorodna ( Lzr, R III, R...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Rysie
129 000 zł 856 m2 151 zł/m2

Działka na sprzedaż Rysie

Rysie, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84508-13 | 2025-11-26 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Działki budowlane w Rysiach - Twój azyl blisko Warszawy. Oferujemy kompleks ustawnych działek o powierzchniach 800-900 m i regularnym kształcie...

kontakt zobacz ofertę