rozwiń filtry 

oferty promowane

ogłoszenia nieruchomości
archiwalna
Dom na sprzedaż Rynia
249 000 zł 44 m2 5 659 zł/m2

Dom na sprzedaż Rynia

Rynia, mazowieckie

  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1990
D-84633-13 | 2026-03-09 rozwiń opis
  • Liczba pokoi: 2
  • Rok budowy: 1990

Drewniany dom rekreacyjny w Ryni, w gminie Dobre. Mamy do zaoferowania nieduży dom rekreacyjny położony na osiedlu domków letniskowych wśród...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Cegłów
200 000 zł 1 001 m2 200 zł/m2

Działka na sprzedaż Cegłów

Cegłów, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84635-13 | 2026-03-06 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Zamieszkaj w miasteczku Cegłów - Zielonej Gminie Kiedy odwiedzicie to miejsce będziecie zauroczeni - lasy, pola, drzewa, spokój i cisza, blisko...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Rudnik
167 000 zł 1 678 m2 100 zł/m2

Działka na sprzedaż Rudnik

Rudnik, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84639-13 | 2026-03-05 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Szukasz miejsca do wypoczynku - zapraszamy Rudnik to urokliwa wieś położona pomiędzy Cegłowem a Mrozami. Działka z procedowanymi warunkami...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Rudnik
90 720 zł 1 008 m2 90 zł/m2

Działka na sprzedaż Rudnik

Rudnik, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84636-13 | 2026-03-05 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Cisówka
104 000 zł 1 149 m2 91 zł/m2

Działka na sprzedaż Cisówka

Cisówka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84048-13 | 2026-02-25 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Malownicze działki budowlane. Oferujemy kompleks trzech działek położonych w miejscowości Cisówka gmina Stanisławów o zbliżonej powierzchni...

kontakt zobacz ofertę

archiwalna
Działka na sprzedaż Targówka
288 215 zł 977 m2 295 zł/m2

Działka na sprzedaż Targówka

Targówka, mazowieckie

  • Typ działki: budowlana
G-84611-13 | 2026-02-24 rozwiń opis
  • Typ działki: budowlana

Targówka - blisko PKP, blisko miasta! Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Targówka w zielonej i zacisznej lokalizacji (część...

kontakt zobacz ofertę